Pakiety wykończeniowe

Kompleksowe pakiety wykończeniowe. Każdy obejmuje zarówno projekt, robociznę, jak i materiały. Dlatego, aby idealnie dopasować się do różnorodnych potrzeb mieszkańców inwestycji Cicha Łąka pod Warszawą, stworzono aż trzy różne opcje.

Napisano Ancona Styczeń 18, 2021

Pakiety wykończeniowe

Kompleksowe pakiety wykończeniowe. Każdy obejmuje zarówno projekt, robociznę, jak i materiały. Dlatego, aby idealnie dopasować się do różnorodnych potrzeb mieszkańców inwestycji Cicha Łąka pod Warszawą, stworzono aż trzy różne opcje.

Zakup własnego domu to prawdziwa rewolucja w życiu całej rodziny. Po załatwieniu wszelkich formalności przychodzi czas na jeden z najprzyjemniejszych, ale też bardzo angażujący rozdział - wykończenie domu. To niezwykle złożony etap, dlatego przed przystąpieniem do prac, warto wszystko dokładnie zaplanować i zorganizować. Na rynku można przebierać w ofertach, a asortyment do domu wydaje się być nieskończony. Praktyka pokazuje jednak, że zatrudnianie kilku ekip czy kupowanie materiałów z różnych źródeł może skończyć się mało satysfakcjonującym efektem końcowym przy niebezpiecznie rosnących kosztach. Dlatego inwestor Cichej Łąki, aby zaoszczędzić mieszkańców nie tylko nerwów, ale również sporo niepotrzebnych wydatków, przygotował kompleksowe pakiety wykończeniowe. Warto przyjrzeć im się bliżej i zdecydować na jedną z opcji.

Z myślą o indywidualnym podejściu i przeznaczeniu domu, oferta została stworzona w taki sposób, aby móc zaspokoić indywidualne preferencje w kwestii aranżacji i wykończenia wymarzonego domu. Dla komfortu mieszkańców, każdy z pakietów obejmuje zarówno projekt, robociznę, jak i materiały. Dlatego, aby idealnie dopasować się do różnorodnych potrzeb mieszkańców inwestycji Cicha Łąka pod Warszawą, stworzono aż trzy pakiety wykończeniowe.

Pakiet EKO - mądry wybór dla inwestorów
Ten pakiet doskonale sprawdzi się, jeśli dom w okolicy Piaseczna został kupiony jako inwestycja na wynajem. Przystępna cena obejmuje: położenie paneli lub gresu na podłodze, malowanie ścian białą farbą i montaż drzwi w wybranych pomieszczeniach. W ramach wykończenia łazienki, w usłudze zawiera się: montaż stelaża WC i zabudowa z płyty karton-gips, ułożenie płytek ceramicznych w łazience do wysokości ościeży, płytkami do wysokości 210 cm i, oczywiście, montaż ceramiki oraz armatury. Pakiet obejmuje także: wklejane lustro łazienkowe do 1m2, malowanie łazienki farbą odporną na wilgoć oraz izolację przeciwwilgociową z folii płynnej w łazience. Klienci mogą wybierać wśród sprzętów i materiałów takich marek, tak: Domino, Cersanit, Porta Drzwi, Paradyż, Tubądzin, Dre czy Koło.

Pakiet KLASYCZNY - dla ceniących ponadczasowe rozwiązania
W tym pakiecie można wybierać wśród wysokiej jakości produktów do mieszkania. Cena obejmuje: położenie paneli lub gresu, malowanie farbą na wybrany kolor z palety Dulux i montaż drzwi w wybranych pomieszczeniach. W przypadku kuchni, zawiera ułożenie płytek ceramicznych nad blatem kuchennym. W ramach wykończenia łazienki, klienci otrzymują: montaż stelaża WC i zabudowę z płyty karton-gips oraz obłożenie pyłkami, ułożenie płytek ceramicznych w łazience do wysokości ościeży, płytkami do wysokości 240 cm i, oczywiście, montaż ceramiki oraz armatury. Pakiet obejmuje także: wklejane lustro łazienkowe do 1m2, malowanie łazienki farbą odporną na wilgoć oraz izolację przeciwwilgociową z folii płynnej w łazience. Klienci mogą wybierać wśród sprzętów i materiałów - oprócz propozycji z pakietu Eco - w markach: Egger, Enger, Dulux, Kludi, Hansgrohe, Grohe, Opoczno, Roca, Tarkett i wielu innych.

Pakiet STYLOWY - dla ceniących nowoczesne aranżacje
Kolejny pakiet zadowoli entuzjastów aktualnych trendów aranżacji wnętrz. Szeroki wybór topowych materiałów i produktów znajduje się w ścisłej czołówce aktualnych inspiracji. Cena obejmuje: położenie podłogi drewnianej lub gresu, malowanie farbą na wybrany kolor z oferty Beckers i montaż drzwi w wybranych pomieszczeniach. Tak jak w poprzednim pakiecie, zawiera ułożenie płytek ceramicznych nad blatem kuchennym. W ramach wykończenia łazienki, klienci otrzymują: montaż stelaża WC i zabudowę z płyty karton-gips oraz obłożenie pyłkami, ułożenie płytek ceramicznych w łazience do wysokości ościeży, płytkami do wysokości 240 cm i, oczywiście, montaż ceramiki oraz armatury. Pakiet obejmuje także: wklejane lustro łazienkowe do 2m2, malowanie łazienki farbą odporną na wilgoć oraz izolację przeciwwilgociową z folii płynnej w łazience. Klienci mogą wybierać wśród sprzętów i materiałów z dwóch poprzednich pakietów oraz kilku dodatkowych marek ekstra.

Linia produktów PRESTIŻ - dla ceniących luksus
Do każdego z trzech powyższych pakietów za dopłatą można wybrać wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które wzbogacą wybraną aranżację.

W Nowym Roku mam same dobre wiadomości: przyśpieszeniu uległo procesowanie wniosków kredytowych w bankach, a w przypadku segmentów płatność jest podzielona na wygodne transze - 70% wartości nieruchomości należy uregulować przy odbiorze kluczy. Dodatkowo, przy zakupie domu z ogrodem w Józefosławiu do końca stycznia 2020 roku klienci otrzymują zabudowę kuchni w cenie nieruchomości. To nie koniec udogodnień i korzyści: nasi klienci otrzymują preferencyjne ceny na zakup mebli w salonach BlackRedWhite oraz pakiety promocyjne Ikea.

Reasumując, zalet skorzystania z oferty pakietowego wykończenia wnętrza jest mnóstwo. Przede wszystkim, oszczędza się czas i pieniądze - 15% podatku VAT. Gwarantujemy przejrzystość kosztów i realizację w ramach ściśle określonego budżetu oraz transparentny proces przekazania prac i odbioru lokalu. Zapewniamy także nadzór autorski architekta przez cały okres trwania prac wykończeniowych. Sprawdzony inwestor Cichej Łąki współpracuje wyłącznie z zaufanymi ekipami wykonawczymi z minimum pięcioletnim doświadczeniem, które są dostępne i terminowe. Jeśli chodzi o chodzi o dobór materiałów wykończeniowych, w ofercie posiadamy wyselekcjonowaną listę produktów o niskim współczynniku reklamacji od renomowanych polskich i europejskich producentów odpowiedzialnych społecznie i środowiskowo. Wszystkie produkty i materiały dostępne są w showroomach lub salonach partnerskich. A po skończonych pracach zapewniamy sprzątanie specjalistycznymi środkami nie powodującymi uszkodzeń oraz segregację odpadów dzięki współpracy z firmami recyklingowymi.

Dzięki wyborowi jednego z pakietów, wprowadzenie się do pięknie wykończonego, wymarzonego jednorodzinnego domu pod Warszawą, w cichej i zielonej okolicy, będzie bezstresowym, pełnym radości dniem dla całej rodziny.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w celu zapoznania się z ofertą oraz harmonogramem prac wykończeniowych.