Cicha Łąka - Blog


Cicha Łąka Domy - zamień mieszkanie na dom

Pakiety wykończeniowe

Kompleksowe pakiety wykończeniowe. Każdy obejmuje zarówno projekt, robociznę, jak i materiały. Dlatego, aby idealnie dopasować się do różnorodnych potrzeb mieszkańców inwestycji Cicha Łąka pod Warszawą, stworzono aż trzy różne opcje.


Cicha Łąka - przedsprzedaż III etapu

Rusza przedsprzedaż ostatniego, III etapu domów z ogrodem inwestycji Cicha Łąka w Józefosławiu. Budowa osiedla zostanie ukończona w IV kwartale 2021 roku.


Rynek nieruchomości a COVID19

Od marca 2020 roku wiele osób zastanawia się, czy to dobry moment na zakup mieszkania, domu lub działki. Nic dziwnego, że podjęcie decyzji rodzi wiele pytań, ponieważ po raz pierwszy doświadczamy tak specyficznej sytuacji.


Inwestycja Cicha Łąka

Przyjazna architektura i komfort mieszkania na stosunkowo dużej przestrzeni w rozsądnej cenie.


Jasne, przestronne poddasze

Duża, otwarta przestrzeń poddasza to wiele możliwości adaptacji: pokoje dla dzieci, sypialnie, studio czy łazienka. W przypadku domów w Józefosławiu nie trzeba mierzyć się z ograniczeniami.


Nowy dom z ogródkiem w Józefosławiu

Szukasz kameralnego, komfortowego miejsca do zamieszkania
dla siebie i Twojej rodziny, z łatwym dojazdem do Warszawy?


Józefosław - mała wielka okolica

Można by pomyśleć, że tuż za granicą administracyjną Warszawy życie spowalnia, a miejski zgiełk, który tak lubimy, zanika wraz z pojawieniem się pierwszych pól.


Mieszkańcy o Józefosławiu: “Poranna kawa wśród zieleni? Nie zamieniłbym jej na nic innego.”

Konrad (26 lat) kupił mieszkanie w Cichej Łące ze swoją dziewczyną. “Największą motywacją dla mnie był fakt, że znam już Józefosław - pochodzę z tych okolic, więc czuję się tu jak u siebie” opowiada, siedząc na leżaku, z którego dogląda grilla.